INNOVATION FOR THE FUTURE

STACIONÁRNÍ LISY TYP VSP 70

INNOVATION FOR THE FUTURE

STACIONÁRNÍ LISY TYPU VSP 70

Stacionární lisy typu VSP 70 jsou největší vyráběné lisy na odpad. Pevně přišroubovány na betonovém podkladu nebo ocelové podlaze kotevními šrouby. Veškeré funkce kontejneru jsou ovládány pomocí tlačítek umístěných na ovládacím panelu a řízeny PLC, případně je lis propojen s řídícím systémem linky nebo stanice. Nájezdové dráhy, nebo ocelová podlaha, jsou umístěny před lisem, umožňují plynulé spojení přídavného kontejneru s lisem. Případně se používá kolejová dráha pro automatické připojování a odpojování kontejnerů. Přípojný kontejner je připojován automaticky nebo manuálně dle provedení stroje.  Stacionární lis VSP 70 se nejvíce hodí pro lisování kartonu, folie a papíru, dřevěných palet,  rozměrného odpadu, komunálního odpadu, kovů a všech ostatních materiálů. Je velice oblíbeným do provozů s extrémním množstvím odpadu. Jeho největší výhodou je obrovská lisovací síla a variabilita možností plnění (dopravníky, VZV, nakladače atp. )

Vyrábí se ve variantách :

  • VSP 70  – Široká verze lisu se zvětšenou násypkou, která pojme velké množství odpadu, se zvýšenou lisovací silou a rychlostí beranu.
  • VSP 70 MAXIM – Verze se extrémním hydraulickým agregátem pro rychlejší a silnější krok lisovacího beranu a rozšířeným beranem pro slisování velkého množství materiálu za krátký čas. Tato varianta je používána v překládacích a svozových stanicích a v třídících linkách pro velké množství odpadu. 
 

Stacionární lisy je možné doplnit o širokou řadu příslušenství.